Cześć, przed świętami chciałem przyspieszyć i nie zauważyłem że fronty które przykręcałem do szafek mają zawiasy skręcone max tak że nie można ich dociągnąć do szafek. W efekcie po zamknięciu drzwiczek jest szpara 2mm której już nie można dociągnąć (brak regulacji). Musiałbym zamontować zawias 5mm głębiej w szafce. I teraz obawiam się że to zbyt blisko będzie starych zawiasów przez co może to źle trzymać i drzwiczki opadną. Mam tak tylko 4 fronty przykręcone. Od teraz już zrobię korektę, ale całościowo muszę to spasować aby ładnie wyglądało i zanim zacznę robić resztę dobrze by było jakoś to poprawić. Czy ma ktoś jakieś doświadczenia praktyczne jak można sobie z tym poradzić? Może obejść, choć trochę aby całościowo się to nie rzucało w oczy,