Witam, mam pytanie odnośnie pilarek stołowych marek jak w temacie, bo mam wrażenie, że to te same pilarki na chińskich częściach tylko kolory obudowy są inne, a jeżeli się mylę to które model preferujecie bardziej, głównie chodzi mi o Holzmann TS 250 i podobne modele pozostałych marek w przedziale cenowym ok 3.500, szukam krajzegi raczej do pracy ciągłej codziennej, ale budżet ograniczony, wiem, że temat Holzmanna się przewijaj ale o cormaku jakoś nic nie idzie znaleźć, ma ktoś w ogóle coś od nich?