0,8 to nie za grubo, ale nierdzewka jest znacznie twardsza nawet od zwykłej stali tak że nie wiem czy tarcza do Al da radę.
Na pewno bardziej istotne są obroty, czym mniejsze tym lepiej.
Ja do sporadycznych cieć używam tarczy korundowej do inoxu i robię to na kilka/kilkanaście przejazdów aby nie przegrzać materiału.