To zwykła tarczówka jest ale bardzo mocna i tne nią nawet kantówki bez problemu. Taka jak ta i nawet tarcza taka sama
Na tym filmiku widać jakie robi uszczerbienia na płycie, u mnie są mniejsze ale tne wolniej i rownomiernie. Ale są deski na tyle kruche że bardzo widać.
Tarcza jest praktycznie nowa i ostra.
Spróbuje metody z tym nacięciem 1-2mm
Do poprzecznego cięcia ząb z negatywnym kątem natarcia 5* , do tego nakleić dobrą taśmę malarską i po niej ucinać
Jestem laikiem w temacie. Co to za tarcza i czy da sie ją dokupić do tej pilarki? Parę złotych dołoże żeby to przyciąć idealnie ale tez nie 3 cyfrową sumę...
Nie wierze w to że taśma klejąca jest w stanie zatrzymać odłamki deski...