Używam jej od około 2 miesięcy i jak na razie spisuje się świetnie. Ma za sobą piaskownice dla dzieci, podłogę do szopy na narzędzia i oczywiście nogi do ławek. Kąty tnie dość precyzyjnie i co ważne powtarzalnie (15, 22.5, 30 i 45 stopni w obie strony, przechył w prawo do 46 stopni). Trzeba jedynie dokładnie przykładać materiał do podparcia. Wady też na pewno są, jak na przykład brudzący się laser, który trzeba co cięcie czyścić, żeby był widoczny ale tak jak już pisałem na moje potrzeby to aż nad to. Dla mnie najważniejsze było to że nie muszę się zastanawiać gdzie jest kąt 45 stopni tak jak przy najtańszych marketowych producentach gdzie brak jest zatrzasków na najbardziej popularnych kątach.
Recenzję nie obiecuję ale może zrobię w wolnej chwili - chociaż teraz z czasem krucho trochę. Na YT pewnie jest tego już sporo.