Zrobiłem sobie dziś nowego Barona do jaskółek.
Drewno to orzech i dossier.
Dossier ma grubość 6mm.
Od spodu papier ścierny p240
Łączone na wkręty bo nie mogłem się doczekać aż się sklei

Już na tą chwilę jest super ale czekam na większe magnesy jeszcze.
Przydałaby się teraz lepsza piła
