A ja zawsze ocieplam - ale podłogę i ściany - dachu nie.
Kiedyś swoim zrobiłem ocieploną - ściany+podłoga+dach i nie chciały w niej siedzieć...
Kolega, który pieski hodował stwierdził, że robi im sie termos i polecił mi z dachu ocieplenie wyjąć.
Po przeróbce psy się wprowadziły i siedzą do dziś

Na dach daję gont - nie daję blachy z uwagi na ryzyko poranienia się przez psa.
Z gontem/papą nie ma tego ryzyka - najwyżej trochę zeżre
