witam
Szanowni Panowie, Jakub i Mily68 ,jako,,stary" nauczyciel popieram was
z całego serca . Trzeba starać się pisać poprawnie , ale proszę
troszkę delikatniej . Zestresujecie kolegę , i przestanie pisać , a byłoby.
szkoda . MOŻE kolega jest dyslektykiem .
Jakub , Mily68 ,wybaczcie mi ale z ogromną sympatią do was ,
muszę stwierdzić ,ze jako nauczyciele długo byście nie popracowali.
Albo byście zwariowali , albo by was zwolniono . (i to z hukiem)
Was wielbiciel Andrzej.
P.S Ja sam posiadając parę fakultetów często zaglądam do słownika .