Mam obawy, że całość spadnie na przód samochodu. Półka pęknie na środku, po czym wszystko spadnie. Proponuję powiesić ją w trzech punktach, czyli tam gdzie ma pęknąć na środku dać wspornik i zawiesić na ścianie garażu. Scianka tylna musi być zrobiona ze sklejki lub płyty, to wzmocni konstrukcję. Na środku zrezygnował bym z robienia wczepów, bo one mocno osłabiają całość konstrukcji, dałbym ściankę przykręcaną od góry i dołu wkrętami, całość wzmocniłbym jeszcze klejem. A poza tym ładnie rysujesz na kolanie, ja nie umiem.