makita 1200 fajna jest , dziala u mnie juz rok , za te kase nic lepszego nie ma ,
mocny silnik , zeliwny blat , podstawa w komplecie , ciezka jest samemu trudno bez kol przemieszczac
do ciesielskich zadan sie nie nadaje ale tez to i nie ten przedzial cenowy
kolego Jakub
troche litosci !
to tak jak porownywac w fotografii lustrzanke do duzego formatu
czlowiek pisze kupilem fajnego canona 7d , a drugi pisze canon d7 to niepelna klatka i wogle cyfra to be
sinar , hasselblad to dopiero fotgrafowanie !!!
i troche ma racji , ale ta racja jest niewiele warta , jak polprawda z Tischnerowskiej teorii prawdy
sorki nie moglem sie powstrzymac , zadna dziedzina nie jest wolna od bledow systematycznych
co powoduje ze takie wypowiedzi sa najogolniej piszac niewiele warte
czloem pozdr