Zachęcony tym tematem postanowiłem tez sobie zakupić. I zadbać w końcu o moje wrodzone filtry
Przymierzając w sklepie skusiłem się jednak nie na tą serii 6000 a na serie 7500.
Jest co prawda droższa ale wygodniejsza. Zrobiona jest z miększej gumy. Ma troszkę inny kształt i inaczej otacza nos.
Dodatkowo inny zawór wydechowy skierowany w dół
Filtry montuje się takie same. Niestety sama maska jest 2 razy droższa. Ale z racji tego ze kupujemy dla siebie, nie na raz a na długi czas i to nam ma być wygodnie to chyba warto dołożyć te 60pln do wyższego modelu.
Ja tak zrobiłem. Polecam
