Urlop...prace nad stolikiem wstrzymane. Dozbrajam się nieco.

To jest I.Sorby S 5 1/2 - biały kruk. Chyba go nie zatrzymam...

Naostrzyłem tylko nóż i przygotowałem odchylak. Żal używać...

Dojechały też inne narzędzia - spustnik Recorda

I wreszcie coś na co polowałem długo - kompletny zestaw świdrów w świetnym stanie. Nawet ich nie ostrzyłem - chyba nie były używane.

Mam teraz tonę roboty z No7 ale jaka to miła praca;-)