pozazdraszczałem Wam tych lampek i się wziąłem do roboty

Na razie ogarnąłem elektrykę
Co do samych kinkietów -
mają wyglądać , mnie-więcej tak (zdjęcie poglądowe z netu).
Tylko szersze i krótsze

Zastanawiam się nad mocowaniem do ściany, czy tradycyjnie - kołek +wkręt, czy coś innego kombinować ....
