Wyprzedziłeś mnie Jarku , w najbliższym czasie będę montował włącznik i coś myślał o dolnym odciągu, na razie muszę się pozbyć innego problemu, a mianowicie ustawieniem frezarki tak aby frezy były idealnie pod katem prostym do stolika, gdyż jak się okazało minimalny odchył jest na samej frezarce.