Witam, zrobiłem ostatnio projekt ławeczki ogrodowej(projekt do pobrania pod tym postem). Zwracam się do Was o radę czy coś zmienić, co jest dobrze itd. Ławeczka będzie wykonana z sosny, a łączenia elementów( nie widać ich na projekcie bo nie chciało mi się bawić w robienie segmentów) będą na czopy i wpusty. Zamierzam nie użyć do tej ławki żadnych metalowych elementów typu gwoździe, wkręty. Co o tym wszystkim sądzicie?