W ramach dobrej współpracy sąsiedzkiej, zostałem poproszony przez sąsiadkę o zrobienie kapliczki.
Kapliczki to nie moja melodia, ale ładnej sąsiadce się nie odmawia

Mam pytanie, baza już jest co widać na foto, ale może macie jakieś sugestie upiększające żeby nie wyglądało to jak budka dla ptaków

Na zdjęciu brakuje jeszcze pleców, ale będą, wytnę je po zmontowaniu całości.