Witam, Jestem z Chrzanowa (małopolska) stolarka jest bardziej moją pasją niż sposobem zarabiania na życie. Pracowałem na stolarni swego czasu u znajomego głównie schody,drzwi podłogi. Robię głównie dla siebie i znajomych jeżeli jest taka potrzeba kolumny jakiś mebel stół itp. a maszyny uzdrawiam w wolnych chwiliach. Ostatnio skończyłem budowę stołu MFTC ale festool baaardzo fajny stół ułatwiający pracę