Mam dokladnie to samo jezeli chodzi o gorne lozysko tylne, jest na krawdzi, u mnie dochodzi problem z naciagiem tasmy 6mm.musze pokretlem u gory dokrecac na maksa, a i tak nie jest idealnie. nie idzie ciac prosta, tasma sie wygina i tnie jak chce.przy szerszych jest lepiej.