to spoko

patrzyłem na telefonie i wyglądało na max metr...

zjeżdżalnia 300 cm ?
Bardzo łany plac Ci wyszedł

Widać, że duzo roboty i serca włożyłeś

Nie myslałeś o tym, żeby zabudować ściany przednią i tylną o końca ?
Jeżeli dzieciaki zostawia cos w domku, to będzie mniejsze ryzyko, że zamoknie ...
Pod domkiem możesz zrobić piaskownicę - raz, że dodatkowy element, a dwa jeszcze bardziej usztywni całą konstrukcję -
ja robię tak :


i jeszcze jedno pytanie - dlaczego nie pomalowałeś przed złożeniem ?