Witam,
Na pierwszy rzut oka rzuciło mi się, że w zastrzałach nie dałeś fleków. To jest 1 uwaga. 2 uwaga to troszkę za długie są te zastrzały.
Ogólnie konstrukcja jak na zdjęciu jest dobrze wykonana. Solidna, gruba, nie każdemu dogodzisz. Jednemu się podoba drugiemu już nie... Takie życie. Chciałbym byś odpowiedział na kilka pytań

1. Jak jest zamontowana murłata?
2. Jak są zakotwione, przytwierdzone do podłoża słupy?
3. Czemu nie zrobiłeś zamków w krokwiach?
4. Ile wystaje dach po za obrys całej konstrukcji nośnej?
5. Podaj proszę wymiary tarasu tzn. długość, szerokość oraz wysokość z przodu tarasu i przy ścianie.