Cześć,
Żonie marzy się regał na książki do salonu - prosty wysoki słupek bez drzwiczek itp. Z racji, że mam trochę czasu i zapału to pomyślałem o zrobieniu. Może słowo zrobienie to za dużo powiedziane bo chciałbym wykorzystać płyty z hurtowni jak Juan itp. + docięcie. Intryguje mnie tylko jedna rzecz, czy oni mi zrobią płytę 36mm? Chwilę o tym czytałem i po prostu najlepiej sklepić 2 x 18mm ale:
- czy ktoś z doświadczenia takie robił i czy klei się 2 fornirowane/melaminowane czy zwykłe i dopiero się okleja fornirem widoczne strony? wydaje mi się ze to 1 rozwiązanie bo już z gotowych płyt i bez zabawy
- okleina brzegów - na juanie widziałem okleiny szersze tj 42mm, chodzi po prostu o zapas ? a może lepiej szukać 36mm?