Chyba sensowne to jesion, wiąż i dąb. Ale jak chcesz mieć niepowtarzalne rączki to możesz użyć egzotyka jakiegoś. Tutaj trzeba uważać, bo niektóre egzotyki mogą powodować podrażnienie skóry przy bezpośrednim kontakcie. Ale takie drewna jak bete, bodo, niangon, wenge, czy amaranth powinny być ok (ten ostatni może powodowac reakcje alergiczne). Teoretycznie jak polakierujesz taki uchwyt, to nawet te drażniące drewna będą ok.
Możliwe nawet, że mam gdzieś odpady egzotyków. Pewnie na przednią gałkę by się nadały, bo są to z reguły klocki 4,3mmx4,3mm.