Wiosna - robót wkoło domu w bród. Kilka miesięcy temu dostałem od dyrekcji DiD w nagrodę paczkę, a w niej m. inn. puszkę lakierobejcy, na której napisano, że jest "ekstremalnie odporna na warunki atmosferyczne". Będzie okazja to sprawdzić. Oszlifowałem 8 a może nawet 10-cio letnią pergolę z donicą a następnie pomalowałem ją tą lakierobejcą.