Skończyłem! Znaczy zostało jeszcze wyregulowanie wszystkiego, listwy cokołowe... ale to już kiedyś przy okazji...
Ostatnio zrobione meble - wszystko z płyty stolarskiej fornirowanej dębem:

Podest-łóżko - konstrukcja skrzyniowa więc poupychałem tam też trochę rupieci. No i mam fajne miejsce do picia porannej kawy. A jak przyjadą goście to położę dmuchany materac i też będzie dobrze.

Szuflady ze sklejki - jak bez wiórów to bez.

Stolik do drobnych prac typu lutowanie, klejenie, rysowanie, itp.

Półka na maszynę do szycia - to stary Łucznik ważący ze 20kg - więc żeby się nie męczyć zrobiłem wysuwaną półkę

Skośna półka na drukarkę - tak żeby został dostęp do kaloryfera

Kombinowana szafka na powiększalnik fotograficzny

Szufladka na papier fotograficzny - muszę ją wykleić czymś na czarno i uszczelnić żeby nie wpuszczała światła

Wąska szafka na rzeczy "długie" (np. statyw foto)

Po drugiej stronie zrobiłem skośne półeczki żeby był dostęp do biblioteczki ale żeby jeszcze wykorzystać ten kawałek miejsca... A i tak ledwo się upchnąłem ze wszystkim...