prawdopodobnie od jutra zacznę robić szafki wiszące nad lodówką.
ponawiam więc pytane z przed kilku postów:
"Co do szafek wiszących po lewej stronie słupka, to jeszcze do nich nie doszedłem, ale będę miał kilka istotnych pytań.
W przypadku szafek wiszących same konfirmaty nie wystarczą? dawać kołki domino dodatkowo i klej? Jeśli tak to klej zastosować poliuretanowy?
Spójrzcie proszę na mój projekt z 1 strony. Tam nad lodówką są 2 poziomy wiszących szafek. Wieszaki dawać na obydwu poziomach? Myślę aby te 2 szafki wydłużyć w lewo do samej ściany i dla pewności do ściany dokręcić podpórkę."
proszę Was o pomoc i Waszą opinię.
z góry dzięki
