Można tak jak napisał przemek77 lub można ustawić 9mm na bocznej skali (tam ustawia się połowę grubości płyty). Jak pisze Robert, jeśli frez jest w centrum nie trzeba się martwić, która strona jest lewa a która prawa.
Ale trzeba uważać, bo zdarza się np sklejka 18, która nie ma 18mm grubości

, więc czasem trzeba ustawić organoleptycznie na odpadzie.