Tomekz pisał żebym kupił zasuwe,kupilem pojedyńczy zamek,mam w drzwiach w domu i jest wystarczający.Lirorobert wspominał o zawiasach krytych,podobnie jak z zamkiem,mam zwykle i są ok. Mieliście rację a ja mam zamki i zasuwe w drodze,kupiłem zwykle zawiasy i blokady zawiasów. Jeśli bym Was posłuchał wydałbym mniej. Zawiasy Otlav fi20 przyszły,kupiłem też dedykowany szablon do wiercenia. Pomijając fakt że nie wiem jak go użyć,nigdzie nie ma instrukcji czy filmu. Pytanie,czy to odpowiedni czas na wiercenie czy po sklejaniu drzwi? Jest uszczelka taka jak wcześniej tylko kolor beż.Zamki Gerda i LOB zostawię,może się przydadzą. Odwiedziłem zaprzyjaźniony sklep Adler,zrobiliśmy próby. Podkład,warstwa pośrednia i jakiś budyń z pigmentem,zdjęcie próbki dodaję. Dziękuję już na tym etapie za pomoc,na prawdę duże piwo dla Was.
Pozdrawiam