To tak, na chwilę bieżącą robię:
1. Nowy wspornik silnika zaburtowego, sklejka wodoodporna 18mm sklejona podwójnie i drugi element też, tylko mniejszy a wygląda to tak, na razie pomalowane dwukrotnie lakierem... Napis wykonała moja żona wypalarką, ja mnie mam takich zdolności

, żaglówka została nazwana Robin, stąd ten napis... Żaglówkę kupiliśmy synowi, pływamy razem... Wspornik mocowany jest na wylot poprzez drugą deskę ze sklejki, śruby M8 z łbem imbusowym wpuszczone w sklejkę.
2. Podpora masztu na czas transportu, jeszcze nie pomalowana, wykonana też ze sklejki 18mm, mocowana do dziobnicy przyczepy podłodziowej... Jak przestanie padać to zamontuje i zrobię zdjęcie całości

Wspornik jest z kwadratu aluminiowego 30mmx30mm.
3. Przy okazji malowania lakierem, zrobiłem sobie z odpadu sklejki podkładkę na stół (do prac elektronicznych). Kiedyś kupiłem takie samoprzylepne wykładziny 400mmx400mm po 50gr/szt. (wyprzedaż). Przydało się już nie raz, klej trzyma jak głupi...
