np.stoł,taboret, odsadzam z góry i z dołu czopy.
To Was pogodzę .
Jacekmt10 . Narysowałeś gniazdo do czopa na jedną stronę nogi , dorysuj na drugą stronę ( 90* ), to zostanie Ci w środku nogi taki mały kwadracik drewna który jest słaby .
taboret czy noga od stołu powinna dostać gniazdo oddalone od końca nogi o ok. połowę szerokości oskrzyni , czyli
jak np oskrzynia ma szerokośc 10 cm to czopy na jej końcu robimy dwa : dolny dłuższy ( koniec ścięty na 45 * , bo styka się z drugim czopem )) szeroki na 5 cm i wyżej czop długi na 1cm , a szeroki na 5 cm.