Chodzi Ci o legary ? Taras betonowy ?
Jeśli tak, to ja to zrobiłem tak.
Legary przykręcałem na wkręty i plastikowe kołki, pod legary podkładałem kawałki pręta zbrojeniowego, tak co pół metra. Od ściany podkładałem najgrubsze i tak po kolei pod każdą linię legarów coraz cieńsze, tak żeby deski tarasowe miały spad.
Takie rozwiązanie ma dwie zalety, raz spad, dwa legar nie leży bezpośrednio na betonie, przez co wytrzymuje dużo dłużej.