Ta sama piła z trzonkiem kosztuje coś 90zł. Jak się chce mieć wypasiony trzonek to ponad 100 do prawie 200zł, a tnie tak samo. Trzonek (odpad) pozostał z kołków z wędzarni. Wyrzynarka, wiertarka, śrubka, wkręt i gotowe...
aha kobyłki ze zdjęć też zrobiłem (na podstawie linka z forum). Mam jeszcze drabinę i stolik niedawno wykonane (dorzucę zdjęcia). To moje pierwsze realizacje i na razie wszystko się trzyma.
Niedawno dłubałem też coś przy cyrkularce (krajzedze jak kto woli). Zwiększyłem przełożenie na wałkach aby osiągnąć prędkość skrawania i kupiłem piłę 24 zęby z globusa. Wzdłuż jedzie jak złoto. Dorobiłem też klin. Możliwe że kogoś interesuje ten temat to wrzucę do SAMów.